- 11 mei, 2024
-
-
Vessem/Winty F1-DDW F1kvwinty@gmail.com
11 mei, 2024 09:15 - 11:15
Sportpark De Lille Jan Smuldersstraat 54 5512AZ VESSEMF-jeugd BK vj F-121
-
Winty/Vessem B1-BIO B1kvwinty@gmail.com
11 mei, 2024 10:00 - 12:00
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELREB-jeugd BK dames vj D-B-10
-
DDW D2-Winty/Vessem D1kvwinty@gmail.com
11 mei, 2024 11:15 - 13:15
De Leeuwerik Sint Cornelisstraat 27 C 5095AZ HOOGE MIERDED-jeugd BK dames vj D-D-13
-
KVC A1-Winty/Vessem A1kvwinty@gmail.com
11 mei, 2024 11:15 - 13:15
De Roetwijer Landrop 32 5528NB HOOGELOONA-jeugd BK dames vj D-A-06
-
Vessem/Winty E1-DSV E1kvwinty@gmail.com
11 mei, 2024 11:15 - 13:15
Sportpark De Lille Jan Smuldersstraat 54 5512AZ VESSEME-jeugd BK dames vj D-E-19
-
Rosolo A2-Winty/Vessem A2kvwinty@gmail.com
11 mei, 2024 12:00 - 14:00
Sportpark Den Hoek Sportpark 1 5541PC REUSELA-jeugd BK dames vj D-A-07
-
- 12 mei, 2024
-
-
DSV 3-Winty/Vessem 3kvwinty@gmail.com
12 mei, 2024 10:00 - 12:00
De Alsie De Alsie 5 5087LB DIESSENSenioren BK dames vj D-S-11
-
Bladella 2-Winty/Vessem 2kvwinty@gmail.com
12 mei, 2024 10:30 - 12:30
De Smagtenbocht Egyptischedijk 11 5531NE BLADELSenioren BK dames vj D-S-10
-
- 15 mei, 2024
-
-
Rietvogels/Euro Girls MW1-Vessem/Winty MW2kvwinty@gmail.com
15 mei, 2024 21:00 - 23:00
Den Droevendaal De Rijtjes 1 5561BD RIETHOVENMidweek dames vj D-M-015
-
- 23 mei, 2024
-
-
DSV 1-Winty/Vessem 1kvwinty@gmail.com
23 mei, 2024 20:30 - 22:30
De Alsie De Alsie 5 5087LB DIESSENOvergangsklasse dames D-OKA
-
- 25 mei, 2024
-
-
DSV E1-Vessem/Winty E1kvwinty@gmail.com
25 mei, 2024 09:30 - 11:30
De Alsie De Alsie 5 5087LB DIESSENE-jeugd BK dames vj D-E-19
-
DDW F1-Vessem/Winty F1kvwinty@gmail.com
25 mei, 2024 10:00 - 12:00
De Leeuwerik Sint Cornelisstraat 27 C 5095AZ HOOGE MIERDEF-jeugd BK vj F-121
-
Winty/Vessem A2-Rosolo A2kvwinty@gmail.com
25 mei, 2024 10:45 - 12:45
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELREA-jeugd BK dames vj D-A-07
-
Winty/Vessem A1-KVC A1kvwinty@gmail.com
25 mei, 2024 12:00 - 14:00
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELREA-jeugd BK dames vj D-A-06
-
BIO B1-Winty/Vessem B1kvwinty@gmail.com
25 mei, 2024 13:55 - 15:55
De Heikant Heikantsebaan 16 5507PJ VELDHOVENB-jeugd BK dames vj D-B-10
-
- 26 mei, 2024
-
-
Winty/Vessem 3-DSV 3kvwinty@gmail.com
26 mei, 2024 10:00 - 12:00
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELRESenioren BK dames vj D-S-11
-
Winty/Vessem 2-Bladella 2kvwinty@gmail.com
26 mei, 2024 11:15 - 13:15
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELRESenioren BK dames vj D-S-10
-
KVS '17/Olland 1-Winty/Vessem 1kvwinty@gmail.com
26 mei, 2024 13:00 - 15:00
Zuideinderpark Rooiseheide 14 5481SG SCHIJNDELOvergangsklasse dames D-OKA
-
- 28 mei, 2024
-
-
Winty/Vessem D1-DDW D2kvwinty@gmail.com
28 mei, 2024 18:45 - 20:45
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELRED-jeugd BK dames vj D-D-13
-
- 29 mei, 2024
-
-
KVC MW3-Vessem/Winty MW2kvwinty@gmail.com
29 mei, 2024 20:45 - 22:45
De Roetwijer Landrop 32 5528NB HOOGELOONMidweek dames vj D-M-015
-
- 1 juni, 2024
-
-
Vessem/Winty F1-SDO (V) F1kvwinty@gmail.com
1 juni, 2024 09:15 - 11:15
Sportpark De Lille Jan Smuldersstraat 54 5512AZ VESSEMF-jeugd BK vj F-121
-
DSV A1-Winty/Vessem A2kvwinty@gmail.com
1 juni, 2024 11:00 - 13:00
De Alsie De Alsie 5 5087LB DIESSENA-jeugd BK dames vj D-A-07
-
Stormvogels (L) A1-Winty/Vessem A1kvwinty@gmail.com
1 juni, 2024 11:00 - 13:00
Ingang via Sporthal De Stap Hasselsestraat 3 5575CG LUYKSGESTELA-jeugd BK dames vj D-A-06
-
Vessem/Winty E1-DDW E1kvwinty@gmail.com
1 juni, 2024 11:15 - 13:15
Sportpark De Lille Jan Smuldersstraat 54 5512AZ VESSEME-jeugd BK dames vj D-E-19
-
Rosolo B2-Winty/Vessem B1kvwinty@gmail.com
1 juni, 2024 11:45 - 13:45
Sportpark Den Hoek Sportpark 1 5541PC REUSELB-jeugd BK dames vj D-B-10
-
Flamingo's (M)/Nijnsel D2-Winty/Vessem D1kvwinty@gmail.com
1 juni, 2024 12:00 - 14:00
De Heibunders Veghelsedijk 1 5738RJ MARIAHOUTD-jeugd BK dames vj D-D-13
-
- 2 juni, 2024
-
-
Winty/Vessem 3-Stormvogels (L) 3kvwinty@gmail.com
2 juni, 2024 10:00 - 12:00
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELRESenioren BK dames vj D-S-11
-
Winty/Vessem 1-Oxalis 1kvwinty@gmail.com
2 juni, 2024 11:15 - 13:15
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELREOvergangsklasse dames D-OKA
-
Winty/Vessem 2-DDW 3kvwinty@gmail.com
2 juni, 2024 12:30 - 14:30
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELRESenioren BK dames vj D-S-10
-
- 5 juni, 2024
-
-
Vessem/Winty MW2-Spoordonkse Girls MW1kvwinty@gmail.com
5 juni, 2024 20:45 - 22:45
Sportpark De Lille Jan Smuldersstraat 54 5512AZ VESSEMMidweek dames vj D-M-015
-
- 8 juni, 2024
-
-
Winty/Vessem D1-Rietvogels/Euro Girls D2kvwinty@gmail.com
8 juni, 2024 09:30 - 11:30
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELRED-jeugd BK dames vj D-D-13
-
Rust Roest F1-Vessem/Winty F1kvwinty@gmail.com
8 juni, 2024 10:00 - 12:00
Sportpark Strijp Rijstenweg 9 5652CG EINDHOVENF-jeugd BK vj F-121
-
Stormvogels (L) E1-Vessem/Winty E1kvwinty@gmail.com
8 juni, 2024 10:00 - 12:00
Ingang via Sporthal De Stap Hasselsestraat 3 5575CG LUYKSGESTELE-jeugd BK dames vj D-E-19
-
Winty/Vessem B1-Flash B1kvwinty@gmail.com
8 juni, 2024 10:45 - 12:45
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELREB-jeugd BK dames vj D-B-10
-
Winty/Vessem A2-Springfield A1kvwinty@gmail.com
8 juni, 2024 12:00 - 14:00
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELREA-jeugd BK dames vj D-A-07
-
Winty/Vessem A1-Rietvogels/Euro Girls A1kvwinty@gmail.com
8 juni, 2024 13:15 - 15:15
De Meren Merenweg 2 5513NZ WINTELREA-jeugd BK dames vj D-A-06
-